Garážová vrata, vratové pohony


Garážová vrata hormann

Sekční lamelová vrataNabízíme Vám  vysoce kvalitní garážová vrata  předního evropského výrobce, firmy  Hörmann (někdy psáno i jako Hormann nebo Hoermann) Vrata  jsou vyráběna v plnoautomatických výrobních závodech , čímž je minimalizováno nebezpěčí výrobních vad.  Ve výrobním sortimentu společnosti Hörmann je možné najít  širokou nabídku garážových vrat, vedlejších dveří, automatických pohonů pro garážová i vjezdová vrata, vstupní dveře a  zárubně  pro domácí i průmyslové použití.

Skeletová betonová garážKompletní nabídku ocelových a betonových garáží  najdete v samostatné sekci GARÁŽE . Garáže jsme schopni dodat včetně kompletní stavební realizace

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrataElegantní automatická sekční vrata jsou vyrobena z tepelně izolovaných sendvičových panelů a jsou vhodná pro nové i rekonstruované garáže. Sekční vrata jsou vyráběna v několika šířkách lamel a v provedení s kazetovou výplní. Na výběr je  několik barev a dřevodekorů. Samozřejmostí je použití odvětrávacích a prosvětlovacích lamel.

Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata BERRY

Výklopná vrata BERRY jsou cenově dostupná, nezateplená vrata, tvořenáVýklopná garážová  vrata

jednostěnným  vratovým křídlem ( z ocelového pozinkovaného  trepézového plechu) ,  vsazeným do ocelového rámu. Vrata jsou osazená zámkem, klikou a štítkem.

pdf Katalog výklopných garážových vrat BERRYVelikost: 6.49 MBDatum poslední změny: 2.2.2010

Roletová garážová vrata

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata Rolovací garážová vrata jsou vyrobena z oceových izolovaných lamel, navinutých na hřídeli. V   garáži nezabírají téměř žádné místo a jsou vhodná pro nové i rekonstruované garáže.

Požadavek na zpracování cenové nabídky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout