Pohony pro posuvné brány

s dálkovým ovládáním se používají na otevírání posuvných kolejnicových i samonosných bran.

Pohony se nejčastěni instalují na nosný sloupek brány a pohyb je přenášen ozubeným pastorkem, zapadajícím do ozubeného hřebenu na bráně. Řídící jednotka je již součástí motoru a není tak nutná instalace dodatečné instalační krabice.Pohony jsou vybaveny zařízením pro mechanické odblokování v případě výpadku proudu.
Součástí ovládání jsou ( nebo mohou být) bezpečnostní fotobuňky, dálkové ovládání, maják a klíčový spínač
Je li již v domě nainstalováno jiné ovládání, např. garážová vrata, je možné sjednotit dálkové ovladače tak, aby nebylo nutné používat další ovladač.
Tato kategorie pohonů je určena především pro použití v soukromém sektoru, tj. u rodiných domů, kde se nepředpokládá pravidelná vysoká četnost následného otevírání a motor tak má možnost si "odpočinout". Pochopitelně je možné i použití ve firemní sféře, ale pouze tam, kde se nepředpokládá hustý provoz. Pro orientaci je po jednom pracovním cyklu nutno zajistit cca 5 minutovou pauzu. Motor pochopitelně vydrží i několik následných otevření za sebou, ale není vhodný na "veřejné parkoviště".
Většina privátních pohonů je dodávána v cenově výhodných sestavách, včetně sestav se speciálními komponenty na výrobu posuvné brány.

 

Pohon ROBO
Pohon pro posuvnou bránu
POHONY ROBO - nejprodávanější motory 
Sada ROBO KCW obsahuje pohon RO1000 do 600 kg, přijímač, vysílač, fotočlánek a výstražnou lampu
Sada ROBO KCH obsahuje pohon RO1000 do 600 kg,přijímač, vysílač, fotočlánek, klíč.spínač, výstražnou lampu  a 4 m hřebene
Sada RO KCH obsahuje pohon RO300 do 300 kg, přijímač,  vysílač,fotočlánek,klíčový spínač, výstražnou lampu a 4 m hřebene
Pohon ROAD
Pohon pro posuvnou bránu
POHONY ROAD - cenově výhodné řešení pro lehčí brány.
Sada RD KCH obsahuje pohon ROAD200 do 200 kg s integrovaným přijímačem, vysílač, fotočlánek, výstražnou lampu  s integrovanou anténou a 4 m hřebene.
Pohon RO200 má IP44, rychlost posuvu až 26 cm/s.
Pohon ROBUS
POHONY ROBUS - obdoba pohonu ROAD s elektronikou nové generace.
Sada RB 1000 do 350 kg obsahuje pohon 24Vdc s vestavěnou řídící jednotkou s technologií BlueBus a rádiovým přijímačem, fotočlánky, vysílač , výstražnou lampu s vestavěnou anténou a klíčovým spínačem; možnost zálohování pomocí PS124 .
Samostatný pohon RB 1000 s vestavěnou řídící jednotkou pro zatížení do max. 1000 kg, rychlost až 28 cm/s, nový typ odblokování s kovovou pákou, připojení fotočlánků jen 2-žilovým vodičem bez ohledu na polaritu, zálohovatelný pomocí akumulátoru PS124.
Pohon RUN
Pohon RUN
POHONY RUN - rychlé pohony pro těžší posuvné brány.
Sada RUN 1800 s vestavěnou řídící jednotkou pro zatížení do max. 1800 kg, rychlost 20 cm/s, odblokování s kovovou pákou, připojení fotočlánků jen 2-žilovým vodičem,  mechaniké koncové spínače; tepelná ochrana ; program MASTER-SLAVE pro souběh 2 bran proti sobě
Sada RUN 2500 s vestavěnou řídící jednotkou pro zatížení do max. 500 kg, rychlost 20 cm/s, odblokování s kovovou pákou, připojení fotočlánků jen 2-žilovým vodičem,  program MASTER-SLAVE pro souběh 2 bran proti sobě
Pohon MHOUSE SL
Pohon pro posuvnou bránu
Pohon MHOUSE pro svépomocnou montáž
Pohony M HOUSE jsou konstruovány tak, aby jejich montáž a zapojení zvládl i zákazník bez zvláštních elektrotechnických znalostí. Komplet pohonů je zabalen v jedné krabici a je doplněn českým návodem. Sady jsou předprogramována a pohony jsou určeny pro svépomocnou montáž.
Pohon SL1 je určen pro posuvné brány o váze max. 350 kg a pohon SL10 je pro brány do max. 350 kg 

 

 

 

Tisknout


RSSRSS

Aktuality a akční nabídky

19. 02. 2018

Ocelové garážové přístřešky

Ocelové garážové přístřešky s trapézovým zastřešením
10. 02. 2018

Samonosné jímky

Samonosné plastové jímky 3 - 16 m3  s minimálními požadavky na betonáž

Archiv