Stavby garáží na klíč

Stavby garážíNa základě požadavku jsme schopni zrealizovat kompletní stavbu garáže - od výkopu základů po střechu  včetně zvoleného typu vrat, případně zrealizovat pouze požadovanou část stavby.
V případě požadavku jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci  z  vyřídit stavební povolení


Stavebně nejrychlejší je  realizace skeletové garáže, která se přiveze jakoStavby garáží hotový prefabrikát včetně vrat, izolované střechy a hotové omítky  a osadí se na předem připravené základové pasy nebo na rohové patky.
Jako nadstandartní výbavu je garáž možné  doplnit  sedlovou střechou,  bočním přístřeškem na auto. Sestavením dvou nebo více skeletů je možné získat dvojgaráž nebo řadovou garáž.


Stavby garážíRychlá je i  stavba plechových garáží, které se smontují z přivezených stěnových a stropních dílců. Nevýhodou může být absence pevné podlahy, kterou je nutné udělat dopředu nebo dodatečně.
Podlahu doporučujeme vybetonovat nebo vydláždit zámkovou dlažbou. Ke garáži je možné přistavět např. přístřešek a získat tak druhé garážové místo nebo krytý skladovací prostor.


Montovaná panelová garáž je sice postavena rychle (hrubá stavba),Stavby garáží ale vyžaduje celou řadu dokončovacích prací, které je nutné dodělat na místě (izolace střechy, osazení vrat, vnější omítka, nátěr vnitřních stěn a není li součástí dodávky podlahový panel tak též dobetonování podlahy. Výhodou  je ale větší variabilita rozměrů (délka, šířka, přístavky, patrové provedení apod.) Z panelů je možné postavit téměř libovolný přízemní nebo patrový objekt  - chatu, sklad,zahradní domek apod.


Stavby garážíDřevěná garáž nebo dřevěný přístřešek jsou stavěny na místě z trámů, latí,palubek apod. Stavba trvá cca 1 - 3  dny, garáže ale nemají podlahu a nemá li být jako podklad tráva nebo štěrk, je nutné zhotovit betoonovou desku nebo dlažbu. Přístřešek může stát samostatně nebo může být  např. součástí  zstřešení garáže.


Zděné garáže je možné zrealizovat vyzděním z velkého množství materiálů - ze štípaných betonových tvárnic (tento typ garáží již nevyžaduje žádnou další omítku), z cihlových bloků, z porbetonových tvárnic, ze ztraceného bednění apod. s tím, že u těchto materiálů je nutná omítka.  garáže se staví klasickým způsobem, tj. základová deska, vyzdění stěn, zastropení,konstrukce krovu+střešní krytina. Stavba trvá nejdéle ze všech uvedených variant, ale umožňuje v podstatě libovolné dispoziční řešení.

V případě zájmu o stavbu garáže nám prosím pošlete své požadavky a rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku.

Přehled a ceník ocelových garáží SIEBAU                       Garáže SIEBAU Ceník garáží SIEBAU (nové okno)
Přehled a ceník plechových garáží                                   Garáže SIEBAU Ceník plechových garáží (nové okno)
Přehled a ceník betonových panelových  garáží           Garáže SIEBAU Ceník panelových garáží (nové okno)
Garážová vrata najdete v samostatné sekci GARÁŽOVÁ VRATA 

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout