Stavebnice betonových garáží

Betonová stavebnickvá garážJedná se o  jednoduchou, stabilní a účelnou garáž, kterou lze vyrobit podle přání  v různých variantách jako např. jednogaráž, dvojgaráž, řadová garáž, otevřené garážové stání apod.

Garáž je v případě montáže na pevný a rovný podklad  možné postavit bez nutnostiAtypická betonová garáž budování základu a lze ji tak kdykoli  snadno přemístit. Není li podklad pevný a rovný, je pod nosné sloupky garáže nutné připravit základové patky. Nejtěžší prvek garáže váží 78 kg a garáž je tak možné smontovat bez použití zvedací techniky. Garáž je použitelná do všech oblastí a klimatických podmínek (střešní konstrukce každé garáže, je spočítána statikem na 4 varianty sněhové zátěže).
Nosnou část garáže  tvoří sloupky, které jsou svisle staženy závitovou tyčí . Stěny Stavebnicová řadová garážgaráže tvoří pohledové betonové panely profilu H, které jsou zasunuty do drážek ve sloupcích a podélně propojeny se sloupky závitovou tyčí.  Vnitřní stěny garáže je možné dodatečně opatřit tenkou vrstvou omítky.
Do garáží je možné osadit  kovová výklopná vrata nebo je možné  garáž dodat se sekčnímiroletovými nebo dvoukřídlými garážovými vraty. V základním provedení je jako střešní krytina použit trapézový pozinkovaný plech ale je možné  použít i jinou střešní krytinu (šablony LIndab, střešní tašky, asfaltový šindel apod.)

Stěnové prvky - sloupky a výplňové desky je možné použít i pro stavbu dalších Plotová stěnadrobných staveb, jako např. plotových podezdívek nebo plotových stěnautobusových zastávek, zahradních domků, dílen, menších hal, přístřešků na kola a popelnice,  pískovišť, ohradišť, záhonových obrubníků apod.

Přední strana postavených objektů je pohledově štípaná, vnitřní neboli zadní strana je hladká. Sloupky mohou být plastické ze všech pohledových stran nebo mohou mít jednu nebo obě úzké strany hladké.

Stavbu je možné realizovat svépomocí nebo jsme v případě požadavku schopni zajistit kompletní realziaci na klíč.
Dopravu garáží na místo určení jsme schopni zajistit.


Ceny standartních garážových sestav bez dopravy, bez montáže, vrat a bez DPH

Standardní garáž 574 x 320 x 258 cm
Pultová střecha 105000 Kč
Lomená a sedlová střecha 123500 Kč
Dvojitá garáž 574 x 605 x 258 cm
Pultová střecha
otvor pro dvoje vrata otvor pro jedny vrata
169000 Kč 178000 Kč
Lomená a sedlová střecha
otvor pro dvoje vrata otvor pro jedny vrata
198000 Kč 198000 Kč
Autobusová zastávka 436 x 229 x 358 cm
96500 Kč

Ukázky možných sestav
Dvojgaráž s lomenou střechou Standartní jednogaráž Jednogaráž
Přístřešek na kontejnery Autobusová zastávka Stavba garáže
Víceúčelový přístřešek Rozšířená garáž Přístřešek na popelnice

Tisknout