Zastřešení bazénů

Bazénové zastřešeníNízká, podchozí a atypická zastřešení bazénů


Nabízíme Vám zastřešení bazénů, která se dají využívat dle individuálních potřeb. Kdo chce využívat zastřešení bazénů jen jako kryt, nebo za účelem udržení správné teplotyzlepšení hygieny a kvality vody, může si vybrat nízké zastřešení bazénů, které zároveň méně zasahuje do charakteru zahrady a je i cenově výhodnější.
Pro zákazníky, kteří mají zájem využívat i zakrytý bazén ke koupání a vodním sportům a hrátkám, bude lépe vyhovovat podchozí zastřešení bazénů.

Myslíme  i na zákazníky, kteří chtějí využít obě nabízené vlastnosti. Pro ně jsme připravili atypická zastřešení bazénů - např. jeden segment vysoký, ostatní nízké.

Nechte si od nás poradit
Nevíte jaké zastřešení bazénů je pro Vás to pravé? Nechte si od nás poradit. Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.


 Nabízíme následující modely bazénového zastřešení

Zastřešení bazénů  BASIC - výška od 80 do 250 cm   STANDARTNÍ MODEL ZASTŘEŠENÍ
Basic je pro svou příznivou cenu a velmi kvalitní zpracování nejprodávanějším
modelem bazénového zastřešení
.
Ve standartním  provedení  s výplní dutinkovým  polykarbonátem nebo  v luxusnějším provedením s plným průhledným   polykarbonátem
Zastřešení bazénů Basic je vhodné pro všechny, kteří požadují jednoduchou variantu zastřešení s nižší cenou.
Bazénové zastřešení Bazénové zastřešení

Zastřešení bazénů Tropic - výška od 60 do 250 cm Nejnižší možné zastřešení
Tropic je obloukové zastřešení s kolmými stěnami. Tropic je nejnižší zastřešení, které nabízíme.
Tropic velmi luxusní zastřešení, vhodné pro zákazníky požadující vysoce kvalitní zpracování, moderní design a menší zásah do konceptu zahrady.
Zastřešení bazénů Tropic je díky svým liniím jednoduché, moderní a působí v zahradě čistě.
Bazénové zastřešení Bazénové zastřešení

Podchozí zastřešení Champion - výška od 200 do 240 cm
Zastřešení Champion je obloukové zastřešení s jednou kolmou stěnou, vhodné pro zákazníky, kteří chtějí využívat i prostor pod zastřešeným bazénem. Nabízíme jej jak v provedení s dutinkovou výplní, tak s výplní plný polykarbonát. Pokud žádáte více soukromí, můžeme nabídnout i neprůhlednou výplň.
Bazénové zastřešení Bazénové zastřešení

Zastřešení bazénů Mystic - výška od 230 do 270 cm
Mystic je velmi oblíbené zastřešení pro bazén, který je situován u stěny domu a je tak možná jeho instalace  z jedné strany na stěnu budovy. 
Zastřešení bazénu Mystic je velmi moderní a provedení navozuje v kombinaci s bazénem luxusní dojem. Mystic je určen pro náročné klienty, kteří požadují více, než mít jen zastřešený bazén.
Bazénové zastřešení Bazénové zastřešení

Zastřešení Charm - výška od 240 do 268 cm
Charm je podchozí obloukové zastřešení, které je určené k bazénům, které jsou v sousedství stěny, zdi, příčky, nebo části budova. Podchozí zastřešení Charm je velmi elegantní a již v základním provedení přináší pohodlný pohyb v okolí bazénu.
Bazénové zastřešení Bazénové zastřešení

Zastřešení Fantasy - výška od 220 do 268 cm
Fantasy je podchozí zastřešení,které umožňuje pohodlný pohyb osob pod zastřešením a volné využívání okolí bazénů. Podchozí zastřešení umožňuje i umístění lehátek a dalšího příslušenství bazénů v jeho okolí.
Bazénové zastřešení Bazénové zastřešení


 

 

 

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout